Os 8806 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 7.09 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 7.11 | 7.11 | |||
Biel | 7.13 | 7.13 | |||
Dobrá | 7.16 | 7.16 | |||
Pribeník | 7.19 | 7.19 | 4 | ||
Veľký Horeš | 7.24 | 7.25 | 4 | ||
Somotor | 7.33 | 7.33 | |||
Streda nad Bodrogom | 7.37 | 7.38 | 3 | ||
Borša | 7.41 | 7.42 | |||
Slovenské Nové Mesto | 7.46 | 7.47 | |||
Čerhov | 7.52 | 7.53 | |||
Michaľany | 7.58 | 8.00 | 3 | ||
Kuzmice | 8.10 | 8.10 | 4 | ||
Kalša | 8.15 | 8.16 | |||
Slanec | 8.21 | 8.22 | 4 | ||
Ruskov | 8.27 | 8.28 | 1. | ||
Bohdanovce | 8.31 | 8.32 | |||
Vyšná Myšľa | 8.35 | 8.36 | |||
Nižná Myšľa | 8.38 | 8.39 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Košice predmestie | 8.51 | 8.52 | |||
Košice | 8.56 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci