Os 8774 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 15.36 | 2 | |||
Ťahanovce | 15.40 | 15.41 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 15.45 | 15.45 | Nástupište | ||
Trebejov | 15.49 | 15.50 | |||
Kysak | 15.52 | 15.53 | 4 | ||
Obišovce | 15.56 | 15.56 | |||
Ličartovce | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 16.03 | 16.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 16.05 | 16.05 | 3 | ||
Kendice | 16.07 | 16.08 | |||
Haniska pri Prešove | 16.11 | 16.12 | |||
Prešov | 16.15 | 16.19 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 16.21 | 16.23 | |||
Veľký Šariš | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 16.35 | 16.35 | |||
Orkucany | 16.39 | 16.39 | |||
Sabinov | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 16.47 | 16.47 | |||
Červenica | 16.49 | 16.50 | |||
Rožkovany | 16.53 | 16.53 | |||
Lipany | 16.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci