Os 8772 | |
Řazení vlaku: 2x671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 14.36 | 2 | |||
Ťahanovce | 14.40 | 14.41 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 14.45 | 14.45 | Nástupište | ||
Trebejov | 14.49 | 14.50 | |||
Kysak | 14.52 | 14.53 | 4 | ||
Obišovce | 14.56 | 14.56 | |||
Ličartovce | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 15.03 | 15.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 15.05 | 15.05 | 3 | ||
Kendice | 15.07 | 15.08 | |||
Haniska pri Prešove | 15.11 | 15.12 | |||
Prešov | 15.15 | 15.19 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 15.21 | 15.23 | |||
Veľký Šariš | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 15.35 | 15.35 | |||
Orkucany | 15.39 | 15.39 | |||
Sabinov | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 15.47 | 15.47 | |||
Červenica | 15.49 | 15.50 | |||
Rožkovany | 15.53 | 15.53 | |||
Lipany | 15.56 | 15.57 | 3 | ||
Krivany | 16.00 | 16.01 | |||
Pusté Pole | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Ďurková | 16.20 | 16.21 | |||
Ľubotín | 16.24 | 16.24 | |||
Plaveč | 16.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci