Os 8765 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 5.57 | 3 | |||
Rožkovany | 5.59 | 6.00 | |||
Červenica | 6.03 | 6.03 | |||
Pečovská Nová Ves | 6.05 | 6.06 | |||
Sabinov | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Orkucany | 6.14 | 6.15 | |||
Šarišské Michaľany | 6.18 | 6.19 | |||
Veľký Šariš | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Prešov mesto | 6.30 | 6.31 | |||
Prešov | 6.34 | 6.42 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 6.46 | 6.46 | |||
Kendice | 6.50 | 6.50 | |||
Drienovská Nová Ves | 6.52 | 6.53 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 6.54 | 6.55 | |||
Ličartovce | 6.58 | 7.00 | 1 | ||
Obišovce | 7.03 | 7.03 | |||
Kysak | 7.06 | 7.07 | 8 | ||
Trebejov | 7.09 | 7.09 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 7.13 | 7.14 | 3 | ||
Ťahanovce | 7.18 | 7.18 | |||
Košice | 7.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster