Os 8763 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 5.03 | 3 | |||
Rožkovany | 5.05 | 5.06 | |||
Červenica | 5.09 | 5.09 | |||
Pečovská Nová Ves | 5.11 | 5.12 | |||
Sabinov | 5.16 | 5.17 | 3 | ||
Orkucany | 5.20 | 5.21 | |||
Šarišské Michaľany | 5.24 | 5.25 | |||
Veľký Šariš | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Prešov mesto | 5.36 | 5.37 | |||
Prešov | 5.40 | 5.42 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 5.46 | 5.46 | |||
Kendice | 5.50 | 5.50 | |||
Drienovská Nová Ves | 5.52 | 5.53 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 5.54 | 5.55 | |||
Ličartovce | 5.58 | 6.00 | 1 | ||
Obišovce | 6.03 | 6.03 | |||
Kysak | 6.06 | 6.07 | 8 | ||
Trebejov | 6.09 | 6.09 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 6.13 | 6.14 | 3 | ||
Ťahanovce | 6.18 | 6.18 | |||
Košice | 6.23 | 2./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci