Os 7821 | |
Řazení vlaku: 163_b + 3xB + 2xBt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 15.42 | 1. | |||
Gánovce | 15.46 | 15.47 | |||
Spišský Štiavnik | 15.51 | 15.51 | |||
Vydrník | 15.54 | 15.55 | 4 | ||
Letanovce | 15.59 | 16.00 | |||
Spišské Tomášovce | 16.02 | 16.02 | |||
Smižany | 16.06 | 16.06 | |||
Spišská Nová Ves | 16.09 | 16.11 | 2 | ||
Teplička nad Hornádom | 16.15 | 16.16 | |||
Markušovce | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Matejovce nad Hornádom | 16.23 | 16.24 | |||
Chrasť nad Hornádom | 16.27 | 16.27 | |||
Vítkovce | 16.29 | 16.30 | |||
Olcnava | 16.32 | 16.33 | |||
Spišské Vlachy | 16.37 | 16.38 | 4 | ||
Krompachy | 16.43 | 16.44 | 4 | ||
Richnava | 16.47 | 16.47 | |||
Kluknava | 16.49 | 16.50 | |||
Margecany | 16.55 | 16.57 | 4 | ||
Margecany zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Ružín | 17.05 | 17.05 | |||
Malá Lodina | 17.08 | 17.09 | 4 | ||
Veľká Lodina | 17.12 | 17.13 | |||
Kysak | 17.18 | 17.20 | 8 | ||
Trebejov | 17.22 | 17.23 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Ťahanovce | 17.32 | 17.33 | |||
Košice | 17.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci