Os 6707 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 10.05 | ||||
Tisovec mesto | 10.07 | 10.08 | |||
Rimavská Píla | 10.13 | ||||
Hačava | 10.17 | ||||
Hačava skálie | 10.19 | ||||
Hnúšťa | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Likier | 10.27 | ||||
Rimavské Brezovo | 10.30 | ||||
Rimavská Baňa | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 10.38 | ||||
Hrachovo | 10.43 | ||||
Nižný Skálnik | 10.45 | ||||
Veľké Teriakovce | 10.48 | ||||
Čerenčany | 10.52 | ||||
Rimavská Sobota | 10.56 | 11.01 | 3 | ||
Rimavské Janovce | 11.05 | 11.05 | |||
Rimavské Janovce obec | 11.07 | 11.08 | |||
Jesenské zastávka | 11.12 | 11.12 | |||
Jesenské | 11.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci