R 613 „Ružín“ | |
Řazení vlaku: 361 + Ampeer/Apeer61 + WRRmeer61 + Bdghmeer61 + Bdteer/Bdgteer + 3xBmpeer61 + Beer61 + 5xBmeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 17.55 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 18.00 | 18.01 | |||
Trnava | 18.24 | 18.26 | 2./103 | ||
Leopoldov | 18.38 | 18.40 | 2./3 | ||
Piešťany | 18.51 | 18.52 | 1nástupište/3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 19.03 | 19.05 | 2./3 | ||
Trenčín | 19.24 | 19.26 | 2./3 | ||
Trenčianska Teplá | 19.32 | 19.34 | 1./3 | ||
Púchov | 19.51 | 19.53 | 1. | ||
Považská Bystrica | 20.03 | 20.05 | 3 | ||
Žilina | 20.35 | 20.39 | 2. | ||
Vrútky | 20.55 | 20.57 | 2 | ||
Kraľovany | 21.10 | 21.12 | 4 | ||
Ružomberok | 21.27 | 21.29 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 21.46 | 21.48 | 2 | ||
Štrba | 22.15 | 22.17 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 22.30 | 1. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci