Os 5009 | |
Řazení vlaku: 736 + BDs + 3xBt + 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 15.20 | 3./6 | |||
Bánov | 15.27 | 15.27 | 1 | ||
Šurany | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Ondrochov | 15.37 | 15.38 | |||
Komjatice | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Veľký Kýr | 15.47 | 15.48 | |||
Branč | 15.51 | 15.52 | |||
Ivanka pri Nitre | 15.57 | 16.06 | 2 | ||
Dolné Krškany | 16.10 | 16.11 | |||
Nitra | 16.16 | 16.18 | 2 | ||
Nitra zastávka | 16.21 | 16.22 | |||
Mlynárce | 16.24 | 16.25 | |||
Lužianky | 16.29 | 16.29 | 4 | ||
Čakajovce | 16.33 | 16.33 | |||
Jelšovce | 16.36 | 16.36 | 1 | ||
Výčapy-Opatovce | 16.40 | 16.41 | |||
Koniarovce | 16.44 | 16.44 | 2 | ||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 16.47 | 16.47 | |||
Kamanová | 16.50 | 16.51 | |||
Mýtna Nová Ves | 16.54 | 16.54 | |||
Ludanice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Chrabrany | 17.02 | 17.02 | |||
Topoľčany | 17.07 | 17.20 | 2 | ||
Krušovce | 17.24 | 17.24 | |||
Bošany | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Chynorany | 17.34 | 17.34 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Veľké Bielice | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Partizánske | 17.45 | 17.46 | |||
Partizánske zastávka | 17.49 | 17.50 | |||
Veľké Uherce | 17.54 | 17.54 | 3 | ||
Oslany | 17.59 | 17.59 | 2 | ||
Bystričany | 18.03 | 18.03 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Nováky | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Koš | 18.19 | 18.19 | |||
Prievidza | 18.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci