Vlak 3271 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 17.03 | 4 | |||
Střelná | 17.07 | 17.08 | |||
Strelenka | 17.11 | 17.12 | |||
Lysá pod Makytou | 17.16 | 17.16 | |||
Lúky pod Makytou | 17.19 | 17.19 | 4 | ||
Zariečie | 17.22 | 17.22 | |||
Dohňany | 17.26 | 17.27 | |||
Púchov zastávka | 17.30 | 17.31 | |||
Púchov závody | 17.33 | 17.33 | |||
Púchov | 17.36 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci