Os 3026 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Leopoldov | 16.56 | 3./4 | |||
Brestovany | 17.01 | 17.02 | |||
Trnava | 17.10 | 17.12 | 1./106 | ||
Cífer | 17.19 | 17.20 | 2./4 | ||
Báhoň | 17.23 | 17.24 | |||
Šenkvice | 17.30 | 17.31 | 1./4 | ||
Pezinok | 17.36 | 17.37 | 1./4 | ||
Pezinok zastávka | 17.40 | 17.40 | |||
Svätý Jur | 17.43 | 17.44 | |||
Bratislava-Rača | 17.49 | 17.50 | 1./604a | ||
Bratislava-Vinohrady | 17.53 | 17.54 | |||
Bratislava hlavná stanica | 17.59 | 4./16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci