Vlak Os 774 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Komárno | 6.43 | 4 | |||
Nová Stráž | 6.50 | ||||
Zlatná na Ostrove | 6.55 | 6.56 | 2 | ||
Zemianska Olča | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Bodza | 7.10 | ||||
Veľký Meder | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Okoč | 7.20 | 7.21 | |||
Dolný Bar | 7.31 | ||||
Kútniky | 7.35 | ||||
Dunajská Streda | 7.39 | 7.50 | 2 | ||
Podunajské Biskupice | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Bratislava-Nové Mesto | 8.28 | 8.34 | 3./3 | ||
Bratislava hlavná stanica | 8.41 | 5./22 |
ide v , nejde 24. - 31.XII.;
(,%); ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci