Vlak 1008 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 9.52 | 2 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Havířov | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Ostrava-Stodolní | 10.34 | 10.36 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.39 | 10.40 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 10.46 | 10.48 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 11.13 | 11.14 | 3/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.41 | 11.43 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Česká Třebová | 12.29 | 12.30 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.04 | 13.06 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.10 | 1/1 |
; Třinec-Havířov jede v , nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce RegioJet, a.s.; možnost Wi-Fi připojení; palubní portál; místenka je součástí jízdenky; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci