Os 7108 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 14.28 | 2/2 | |||
Mariánské Lázně město | 14.32 | 14.32 | |||
Vlkovice | 14.38 | 14.38 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 14.42 | 14.42 | |||
Ovesné Kladruby | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Mrázov | 14.52 | 14.52 | |||
Teplá | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Hoštěc | 15.00 | 15.00 | |||
Poutnov | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 15.10 | 15.10 | |||
Bečov nad Teplou | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Vodná | 15.23 | 15.23 | |||
Krásný Jez | 15.25 | 15.29 | 2 | ||
Krásný Jez zastávka | 15.31 | 15.31 | |||
Teplička u Karlových Varů | 15.35 | 15.35 | |||
Kfely | 15.37 | 15.37 | |||
Cihelny | 15.41 | 15.41 | |||
Karlovy Vary-Březová | 15.46 | 15.46 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 15.48 | 15.48 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci