Os 7106 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 12.25 | 2/2 | |||
Mariánské Lázně město | 12.29 | 12.29 | |||
Vlkovice | 12.35 | 12.35 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 12.39 | 12.39 | |||
Ovesné Kladruby | 12.43 | 12.44 | 2 | ||
Mrázov | 12.49 | 12.49 | |||
Teplá | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Hoštěc | 12.57 | 12.57 | |||
Poutnov | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 13.07 | 13.07 | |||
Bečov nad Teplou | 13.15 | 13.15 | 3 | ||
Vodná | 13.19 | 13.19 | |||
Krásný Jez | 13.22 | 13.24 | 2 | ||
Krásný Jez zastávka | 13.26 | 13.26 | |||
Teplička u Karlových Varů | 13.30 | 13.30 | |||
Kfely | 13.32 | 13.32 | |||
Cihelny | 13.36 | 13.36 | |||
Karlovy Vary-Březová | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 13.43 | 13.43 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 13.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci