Os 7100 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 5.58 | 2/2 | |||
Mariánské Lázně město | 6.02 | 6.02 | |||
Vlkovice | 6.08 | 6.08 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 6.12 | 6.12 | |||
Ovesné Kladruby | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Mrázov | 6.22 | 6.22 | |||
Teplá | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Hoštěc | 6.30 | 6.30 | |||
Poutnov | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 6.40 | 6.40 | |||
Bečov nad Teplou | 6.48 | 6.51 | 3 | ||
Vodná | 6.55 | 6.55 | |||
Krásný Jez | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Krásný Jez zastávka | 7.00 | 7.00 | |||
Teplička u Karlových Varů | 7.04 | 7.05 | |||
Kfely | 7.07 | 7.07 | |||
Cihelny | 7.11 | 7.11 | |||
Karlovy Vary-Březová | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 7.18 | 7.18 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 7.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci