Os 5266 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.37 | 3 | |||
Děčín-Přípeř | 15.39 | 15.39 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 15.42 | 15.42 | 2 | ||
Děčín-Čertova Voda | 15.45 | 15.45 | |||
Dolní Žleb zastávka | 15.48 | 15.48 | |||
Dolní Žleb | 15.50 | 15.51 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci