Os 9957 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 17.22 | 2 | |||
Dobřichovice | 17.26 | 17.26 | 1/3 | ||
Černošice | 17.31 | 17.31 | |||
Praha-Radotín | 17.35 | 17.36 | 1/3 | ||
Praha-Smíchov | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Praha-Libeň | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.06 | 18.06 | |||
Praha-Běchovice | 18.09 | 18.09 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.15 | 18.15 | |||
Úvaly | 18.20 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci