Os 9950 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 15.01 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 15.05 | 15.05 | |||
Praha-Běchovice | 15.12 | 15.12 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.15 | 15.15 | |||
Praha-Kyje | 15.17 | 15.17 | |||
Praha-Libeň | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.28 | 15.29 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 15.36 | 15.37 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.42 | 15.42 | |||
Praha-Radotín | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Černošice | 15.50 | 15.50 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.52 | 15.53 | |||
Všenory | 15.55 | 15.56 | |||
Dobřichovice | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Řevnice | 16.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci