Os 9912 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 7.01 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 7.05 | 7.05 | |||
Praha-Běchovice | 7.12 | 7.12 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 7.15 | 7.15 | |||
Praha-Kyje | 7.17 | 7.17 | |||
Praha-Libeň | 7.21 | 7.22 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.28 | 7.29 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.42 | 7.42 | |||
Praha-Radotín | 7.45 | 7.45 | 2 | ||
Černošice | 7.50 | 7.50 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.52 | 7.53 | |||
Všenory | 7.55 | 7.56 | |||
Dobřichovice | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Řevnice | 8.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci