Os 9908 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 6.27 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 6.31 | 6.31 | |||
Praha-Běchovice | 6.38 | 6.38 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.41 | 6.41 | |||
Praha-Kyje | 6.43 | 6.43 | |||
Praha-Libeň | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.54 | 6.59 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 7.06 | 7.07 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.12 | 7.12 | |||
Praha-Radotín | 7.15 | 7.15 | 2 | ||
Černošice | 7.20 | 7.20 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.22 | 7.23 | |||
Všenory | 7.25 | 7.26 | |||
Dobřichovice | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Řevnice | 7.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci