Os 9907 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Radotín | 6.01 | 1/3 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.04 | 6.04 | |||
Praha-Smíchov | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.18 | 6.24 | 3 | ||
Praha-Libeň | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.34 | 6.34 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.36 | 6.36 | |||
Praha-Běchovice | 6.39 | 6.39 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.45 | 6.45 | |||
Úvaly | 6.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci