Os 9902 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 5.27 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 5.31 | 5.31 | |||
Praha-Běchovice | 5.38 | 5.38 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 5.41 | 5.41 | |||
Praha-Kyje | 5.43 | 5.43 | |||
Praha-Libeň | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 5.54 | 5.59 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.12 | 6.12 | |||
Praha-Radotín | 6.15 | 6.15 | 2 | ||
Černošice | 6.20 | 6.20 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.22 | 6.23 | |||
Všenory | 6.25 | 6.26 | |||
Dobřichovice | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Řevnice | 6.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci