Os 9782 „Cyklohráček“ | |
Řazení vlaku: 812 + Btax781 + Bfbdtax792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.18 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 13.22 | 13.22 | 3 | ||
Praha-Dejvice | 13.27 | 13.29 | 2 | ||
Praha-Veleslavín | 13.35 | 13.38 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Hostivice | 13.48 | 13.53 | 5 | ||
Jeneč zastávka | 13.58 | 13.59 | |||
Hostouň u Prahy | 14.02 | 14.03 | |||
Dobrovíz | 14.05 | 14.05 | |||
Středokluky | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Tuchoměřice | 14.12 | 14.13 | |||
Noutonice | 14.16 | 14.17 | 4 | ||
Kováry | 14.23 | 14.23 | |||
Zákolany zastávka | 14.26 | 14.27 | |||
Koleč | 14.31 | 14.31 | |||
Podlešín | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Slaný předměstí | 14.47 | 14.47 | |||
Slaný | 14.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci