Os 9519 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 20.24 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 20.31 | 20.37 | 3 | ||
Krnsko | 20.41 | 20.41 | |||
Chotětov | 20.47 | 20.47 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 20.50 | 20.50 | |||
Kropáčova Vrutice | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Košátky | 21.00 | 21.00 | |||
Kojovice | 21.02 | 21.02 | |||
Byšice | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Všetaty | 21.10 | 21.21 | 1/2 | ||
Tišice | 21.24 | 21.24 | |||
Neratovice | 21.28 | 21.30 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 21.33 | 21.33 | |||
Zlonín | 21.36 | 21.36 | |||
Měšice u Prahy | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Hovorčovice | 21.42 | 21.42 | |||
Praha-Čakovice | 21.46 | 21.50 | 2 | ||
Praha-Kbely | 21.53 | 21.53 | |||
Praha-Satalice | 21.56 | 21.56 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 22.04 | 22.05 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.11 | 22.11 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 22.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci