Os 9359 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.40 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 22.45 | 22.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.49 | 22.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.51 | 22.51 | |||
Praha-Běchovice | 22.54 | 22.54 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 23.00 | 23.00 | |||
Úvaly | 23.05 | 23.05 | 1/2 | ||
Tuklaty | 23.10 | 23.10 | |||
Rostoklaty | 23.13 | 23.13 | |||
Český Brod | 23.17 | 23.18 | 2 | ||
Klučov | 23.21 | 23.21 | |||
Poříčany | 23.24 | 23.25 | 1 | ||
Tatce | 23.28 | 23.28 | |||
Pečky | 23.32 | 23.33 | 2 | ||
Cerhenice | 23.36 | 23.36 | |||
Velim | 23.39 | 23.40 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.42 | 23.42 | |||
Kolín zastávka | 23.46 | 23.46 | |||
Kolín | 23.49 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci