Os 9348 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.30 | 1A/1 | |||
Kolín zastávka | 18.32 | 18.33 | |||
Nová Ves u Kolína | 18.36 | 18.36 | |||
Velim | 18.39 | 18.42 | 1/1 | ||
Cerhenice | 18.45 | 18.45 | |||
Pečky | 18.48 | 18.51 | 1/2 | ||
Tatce | 18.53 | 18.53 | |||
Poříčany | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Klučov | 19.00 | 19.00 | |||
Český Brod | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Rostoklaty | 19.08 | 19.08 | |||
Tuklaty | 19.11 | 19.11 | |||
Úvaly | 19.16 | 19.16 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 19.20 | 19.20 | |||
Praha-Běchovice | 19.27 | 19.27 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 19.30 | 19.30 | |||
Praha-Kyje | 19.32 | 19.32 | |||
Praha-Libeň | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.44 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci