Os 9344 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.30 | 1A/1 | |||
Kolín zastávka | 17.32 | 17.33 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.36 | 17.36 | |||
Velim | 17.39 | 17.44 | 1/1 | ||
Cerhenice | 17.47 | 17.47 | |||
Pečky | 17.50 | 17.51 | 1/2 | ||
Tatce | 17.53 | 17.53 | |||
Poříčany | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Klučov | 18.00 | 18.00 | |||
Český Brod | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Rostoklaty | 18.08 | 18.08 | |||
Tuklaty | 18.11 | 18.11 | |||
Úvaly | 18.16 | 18.16 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 18.20 | 18.20 | |||
Praha-Běchovice | 18.27 | 18.27 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.30 | 18.30 | |||
Praha-Kyje | 18.32 | 18.32 | |||
Praha-Libeň | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.44 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci