Os 9329 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.40 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 13.45 | 13.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 13.49 | 13.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13.51 | 13.51 | |||
Praha-Běchovice | 13.54 | 13.54 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 14.00 | 14.00 | |||
Úvaly | 14.05 | 14.05 | 1/2 | ||
Tuklaty | 14.10 | 14.10 | |||
Rostoklaty | 14.13 | 14.13 | |||
Český Brod | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Klučov | 14.21 | 14.21 | |||
Poříčany | 14.24 | 14.25 | 1 | ||
Tatce | 14.28 | 14.28 | |||
Pečky | 14.32 | 14.35 | 2 | ||
Cerhenice | 14.38 | 14.38 | |||
Velim | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 14.44 | 14.44 | |||
Kolín zastávka | 14.48 | 14.48 | |||
Kolín | 14.51 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci