Os 9313 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.40 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.49 | 6.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.51 | 6.51 | |||
Praha-Běchovice | 6.54 | 6.54 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 7.00 | 7.00 | |||
Úvaly | 7.05 | 7.05 | 1/2 | ||
Tuklaty | 7.10 | 7.10 | |||
Rostoklaty | 7.13 | 7.13 | |||
Český Brod | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Klučov | 7.21 | 7.21 | |||
Poříčany | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Tatce | 7.28 | 7.28 | |||
Pečky | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Cerhenice | 7.36 | 7.36 | |||
Velim | 7.39 | 7.40 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 7.42 | 7.42 | |||
Kolín zastávka | 7.46 | 7.46 | |||
Kolín | 7.49 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci