Os 9247 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.08 | 1 | |||
Lštění | 18.11 | 18.11 | |||
Zlenice | 18.14 | 18.14 | |||
Hvězdonice | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Chocerady | 18.22 | 18.22 | |||
Vlkovec | 18.24 | 18.24 | |||
Samechov | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 18.32 | 18.32 | |||
Plužiny | 18.35 | 18.35 | |||
Sázava zastávka | 18.39 | 18.39 | |||
Sázava | 18.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci