Os 9239 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 21.08 | 1 | |||
Lštění | 21.10 | 21.10 | |||
Zlenice | 21.13 | 21.13 | |||
Hvězdonice | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Chocerady | 21.21 | 21.21 | |||
Vlkovec | 21.23 | 21.23 | |||
Samechov | 21.26 | 21.26 | |||
Stříbrná Skalice | 21.28 | 21.28 | |||
Plužiny | 21.32 | 21.32 | |||
Sázava zastávka | 21.35 | 21.35 | |||
Sázava | 21.38 | 22.17 | 2 | ||
Samopše | 22.21 | 22.21 | |||
Ledečko | 22.25 | 22.26 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 22.28 | 22.28 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 22.30 | 22.30 | |||
Malovidy | 22.33 | 22.33 | |||
Český Šternberk | 22.36 | 22.36 | |||
Český Šternberk zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Soběšín | 22.43 | 22.43 | |||
Vranice | 22.47 | 22.47 | |||
Kácov | 22.52 | 23.02 | 2 | ||
Kácov zastávka | 23.05 | 23.05 | |||
Střechov nad Sázavou | 23.09 | 23.09 | |||
Čížov | 23.12 | 23.12 | |||
Chabeřice | 23.14 | 23.14 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 23.18 | 23.18 | |||
Zruč nad Sázavou | 23.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci