R 922 „Metuje“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + B249 + 3xBp282 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 16.40 | 4 | |||
Trutnov střed | 16.43 | 16.44 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 16.54 | 16.54 | |||
Malé Svatoňovice | 16.58 | 17.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 17.04 | 17.05 | |||
Červený Kostelec | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Starkoč | 17.20 | 17.21 | 4 | ||
Česká Skalice | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Jaroměř | 17.40 | 17.41 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.55 | 18.08 | 3 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.28 | 18.29 | |||
Poděbrady | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 19.00 | 19.02 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 19.12 | 19.13 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci