..: Trasa vlaku Os 9203 - JŘ 2015 :..
Os 9203
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   5.05 1
  Lštění  5.08 5.08 
  Zlenice  5.11 5.11 
  Hvězdonice  5.15 5.16 2
  Chocerady  5.19 5.19 
  Vlkovec  5.21 5.21 
  Samechov  5.25 5.26 2
  Stříbrná Skalice  5.29 5.29 
  Plužiny  5.32 5.32 
  Sázava zastávka  5.36 5.36 
  Sázava  5.39 5.53 3
  Samopše  5.57 5.57 
  Ledečko  6.01 6.02 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  6.04 6.04 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  6.06 6.06 
  Malovidy  6.09 6.09 
  Český Šternberk  6.12 6.12 
  Český Šternberk zastávka  6.14 6.14 
  Soběšín  6.19 6.19 
  Vranice  6.23 6.23 
  Kácov  6.28 6.30 3
  Kácov zastávka  6.33 6.33 
  Střechov nad Sázavou  6.37 6.37 
  Čížov  6.40 6.40 
  Chabeřice  6.42 6.42 
  Zruč nad Sázavou zastávka  6.46 6.46 
  Zruč nad Sázavou  6.50 7.10 3
  Horka nad Sázavou  7.14 7.14 
  Laziště  7.18 7.18 
  Vlastějovice  7.20 7.21 3
  Budčice  7.23 7.23 
  Chřenovice  7.27 7.27 
  Chřenovice-Podhradí  7.33 7.33 
  Ledeč nad Sázavou  7.39 7.43 2
  Horní Ledeč  7.45 7.45 
  Vilémovice  7.50 7.50 
  Stvořidla  7.53 7.53 
  Smrčná  7.58 7.58 
  Mrzkovice  8.02 8.02 
  Dolní Březinka  8.04 8.04 
  Světlá nad Sázavou město  8.08 8.08 
  Světlá nad Sázavou  8.11 8.15 3
  Pohleď  8.20 8.20 
  Okrouhlice  8.24 8.24 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  8.29 8.29 
  Havlíčkův Brod  8.35  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster