..: Trasa vlaku Os 9202 - JŘ 2015 :..
Os 9202
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   9.49 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  9.54 9.54 
  Okrouhlice  9.59 9.59 4
  Pohleď  10.03 10.03 
  Světlá nad Sázavou  10.08 10.15 3
  Světlá nad Sázavou město  10.17 10.17 
  Dolní Březinka  10.20 10.20 
  Mrzkovice  10.22 10.22 
  Smrčná  10.26 10.26 
  Stvořidla  10.31 10.31 
  Vilémovice  10.34 10.34 
  Horní Ledeč  10.39 10.39 
  Ledeč nad Sázavou  10.42 10.48 3
  Chřenovice-Podhradí  10.54 10.54 
  Chřenovice  11.00 11.00 
  Budčice  11.04 11.04 
  Vlastějovice  11.06 11.07 3
  Laziště  11.09 11.09 
  Horka nad Sázavou  11.12 11.12 
  Zruč nad Sázavou  11.18 11.19 4
  Zruč nad Sázavou zastávka  11.22 11.22 
  Chabeřice  11.28 11.28 
  Čížov  11.30 11.30 
  Střechov nad Sázavou  11.34 11.34 
  Kácov zastávka  11.39 11.39 
  Kácov  11.43 11.44 2
  Vranice  11.49 11.49 
  Soběšín  11.53 11.53 
  Český Šternberk zastávka  11.57 11.57 
  Český Šternberk  11.59 11.59 
  Malovidy  12.02 12.02 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  12.06 12.06 
  Rataje nad Sázavou zastávka  12.08 12.08 
  Ledečko  12.12 12.14 3
  Samopše  12.17 12.17 
  Sázava  12.23 12.24 2
  Sázava zastávka  12.26 12.26 
  Plužiny  12.29 12.29 
  Stříbrná Skalice  12.33 12.33 
  Samechov  12.36 12.37 2
  Vlkovec  12.40 12.40 
  Chocerady  12.41 12.41 
  Hvězdonice  12.45 12.46 2
  Zlenice  12.50 12.50 
  Lštění  12.53 12.53 
  Čerčany  12.57  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster