Os 9022 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 22.06 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 22.10 | 22.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 22.13 | 22.13 | |||
Pecerady | 22.18 | 22.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 22.22 | 22.44 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 22.46 | 22.46 | |||
Krhanice | 22.50 | 22.50 | |||
Prosečnice | 22.54 | 22.54 | |||
Kamenný Přívoz | 22.57 | 22.57 | |||
Jílové u Prahy | 23.02 | 23.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 23.09 | 23.09 | |||
Petrov u Prahy | 23.15 | 23.15 | |||
Petrov-Chlomek | 23.18 | 23.18 | |||
Davle | 23.21 | 23.22 | 2 | ||
Skochovice | 23.28 | 23.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 23.31 | 23.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 23.35 | 23.35 | |||
Praha-Zbraslav | 23.38 | 23.38 | |||
Praha-Komořany | 23.42 | 23.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 23.44 | 23.44 | |||
Praha-Braník | 23.48 | 23.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 23.52 | 23.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 0.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci