Os 9021 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.06 | 21.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.11 | 21.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.14 | 21.14 | |||
Praha-Komořany | 21.16 | 21.16 | |||
Praha-Zbraslav | 21.20 | 21.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 21.23 | 21.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Skochovice | 21.31 | 21.31 | |||
Davle | 21.37 | 21.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 21.40 | 21.40 | |||
Petrov u Prahy | 21.43 | 21.43 | |||
Luka pod Medníkem | 21.48 | 21.48 | |||
Jílové u Prahy | 21.55 | 21.56 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 22.01 | 22.01 | |||
Prosečnice | 22.03 | 22.03 | |||
Krhanice | 22.08 | 22.08 | |||
Chrást nad Sázavou | 22.12 | 22.12 | |||
Týnec nad Sázavou | 22.15 | 22.40 | 2 | ||
Pecerady | 22.43 | 22.43 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 22.48 | 22.48 | |||
Poříčí nad Sázavou | 22.52 | 22.52 | |||
Čerčany | 22.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci