Os 9020 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 20.06 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 20.10 | 20.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.13 | 20.13 | |||
Pecerady | 20.18 | 20.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.22 | 20.24 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 20.26 | 20.26 | |||
Krhanice | 20.30 | 20.30 | |||
Prosečnice | 20.34 | 20.34 | |||
Kamenný Přívoz | 20.37 | 20.37 | |||
Jílové u Prahy | 20.42 | 20.58 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 21.04 | 21.04 | |||
Petrov u Prahy | 21.09 | 21.09 | |||
Petrov-Chlomek | 21.12 | 21.12 | |||
Davle | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Skochovice | 21.23 | 21.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.26 | 21.30 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.33 | 21.33 | |||
Praha-Zbraslav | 21.37 | 21.37 | |||
Praha-Komořany | 21.41 | 21.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.44 | 21.44 | |||
Praha-Braník | 21.48 | 21.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.52 | 21.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci