Os 8906 | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 6.43 | 5 | |||
Velký Bor | 6.46 | 6.46 | |||
Jetenovice | 6.50 | 6.50 | |||
Pačejov | 6.54 | 6.54 | 3 | ||
Kovčín | 6.57 | 6.57 | |||
Nekvasovy | 7.00 | 7.00 | |||
Mileč | 7.03 | 7.03 | |||
Nepomuk | 7.07 | 7.08 | 4 | ||
Srby | 7.11 | 7.12 | |||
Ždírec u Plzně | 7.15 | 7.15 | 3 | ||
Blovice | 7.20 | 7.22 | 2 | ||
Zdemyslice | 7.26 | 7.26 | |||
Nezvěstice | 7.30 | 7.31 | |||
Šťáhlavy | 7.34 | 7.35 | |||
Starý Plzenec | 7.39 | 7.41 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 7.46 | 7.47 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.53 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci