Os 8867 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.47 | 1A | |||
Srbsko | 22.51 | 22.52 | |||
Karlštejn | 22.55 | 22.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.59 | 22.59 | 1/4 | ||
Řevnice | 23.02 | 23.03 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 23.06 | 23.07 | 1/3 | ||
Všenory | 23.09 | 23.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.12 | 23.13 | |||
Černošice | 23.15 | 23.16 | |||
Praha-Radotín | 23.20 | 23.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.24 | 23.24 | |||
Praha-Smíchov | 23.30 | 23.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci