Os 8858 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.19 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 19.26 | 19.27 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.32 | 19.32 | |||
Praha-Radotín | 19.35 | 19.35 | 2 | ||
Černošice | 19.40 | 19.40 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.42 | 19.43 | |||
Všenory | 19.45 | 19.46 | |||
Dobřichovice | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Řevnice | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.55 | 19.55 | 2 | ||
Karlštejn | 19.59 | 20.00 | 1/2 | ||
Srbsko | 20.03 | 20.04 | |||
Beroun | 20.09 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci