Os 8856 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.49 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.02 | 19.02 | |||
Praha-Radotín | 19.05 | 19.05 | 2 | ||
Černošice | 19.10 | 19.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.12 | 19.13 | |||
Všenory | 19.15 | 19.16 | |||
Dobřichovice | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Řevnice | 19.21 | 19.22 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.25 | 19.25 | 2 | ||
Karlštejn | 19.29 | 19.30 | 1/2 | ||
Srbsko | 19.33 | 19.34 | |||
Beroun | 19.39 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci