Os 8812 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.49 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.02 | 7.02 | |||
Praha-Radotín | 7.05 | 7.05 | 2 | ||
Černošice | 7.10 | 7.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.12 | 7.13 | |||
Všenory | 7.15 | 7.16 | |||
Dobřichovice | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Řevnice | 7.21 | 7.22 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 7.25 | 7.25 | 2 | ||
Karlštejn | 7.29 | 7.30 | 1/2 | ||
Srbsko | 7.33 | 7.34 | |||
Beroun | 7.39 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci