Os 8808 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.49 | 4 | |||
Praha-Smíchov | 5.56 | 5.57 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.02 | 6.02 | |||
Praha-Radotín | 6.05 | 6.05 | 2 | ||
Černošice | 6.10 | 6.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.12 | 6.13 | |||
Všenory | 6.15 | 6.16 | |||
Dobřichovice | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Řevnice | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 6.25 | 6.25 | 2 | ||
Karlštejn | 6.29 | 6.30 | 1/2 | ||
Srbsko | 6.33 | 6.34 | |||
Beroun | 6.39 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci