Os 8772 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 22.38 | 2/2 | |||
Hamry nad Sázavou | 22.41 | 22.41 | |||
Sázava u Žďáru | 22.45 | 22.46 | 2/2 | ||
Nížkov | 22.49 | 22.49 | |||
Ronov nad Sázavou | 22.51 | 22.51 | |||
Přibyslav | 22.54 | 22.55 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 22.57 | 22.57 | |||
Stříbrné Hory | 23.00 | 23.00 | |||
Pohled | 23.02 | 23.03 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 23.06 | 23.06 | |||
Havlíčkův Brod | 23.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci