Os 8747 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 7.50 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | 7.55 | 7.55 | |||
Pohled | 7.58 | 7.59 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 8.01 | 8.01 | |||
Přibyslav zastávka | 8.04 | 8.05 | |||
Přibyslav | 8.07 | 8.08 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 8.10 | 8.10 | |||
Nížkov | 8.12 | 8.13 | |||
Sázava u Žďáru | 8.16 | 8.17 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 8.20 | 8.20 | |||
Žďár nad Sázavou | 8.25 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci