Os 8660 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.34 | 3 | |||
Valy u Přelouče | 14.40 | 14.41 | |||
Přelouč | 14.44 | 14.47 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.50 | 14.50 | |||
Řečany nad Labem | 14.53 | 14.54 | 1/2 | ||
Chvaletice | 14.57 | 14.58 | |||
Kojice | 15.00 | 15.00 | |||
Týnec nad Labem | 15.02 | 15.03 | |||
Záboří nad Labem | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Starý Kolín | 15.09 | 15.10 | |||
Kolín dílny | 15.13 | 15.14 | |||
Kolín | 15.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci