Os 8658 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.31 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 13.34 | 13.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.37 | 13.37 | |||
Valy u Přelouče | 13.40 | 13.41 | |||
Přelouč | 13.44 | 13.47 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.50 | 13.50 | |||
Řečany nad Labem | 13.53 | 13.54 | 1/2 | ||
Chvaletice | 13.57 | 13.58 | |||
Kojice | 14.00 | 14.00 | |||
Týnec nad Labem | 14.02 | 14.03 | |||
Záboří nad Labem | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Starý Kolín | 14.09 | 14.10 | |||
Kolín dílny | 14.13 | 14.14 | |||
Kolín | 14.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci