Os 8655 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.46 | 2 | |||
Kolín dílny | 6.48 | 6.48 | |||
Starý Kolín | 6.52 | 6.52 | |||
Záboří nad Labem | 6.56 | 6.56 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 6.58 | 6.58 | |||
Kojice | 7.01 | 7.01 | |||
Chvaletice | 7.03 | 7.03 | |||
Řečany nad Labem | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 7.10 | 7.10 | |||
Přelouč | 7.14 | 7.17 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 7.20 | 7.20 | |||
Pardubice-Opočínek | 7.23 | 7.23 | |||
Pardubice-Svítkov | 7.26 | 7.27 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci