Os 8606 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 12.35 | 1 | |||
Rostoklaty | 12.38 | 12.38 | |||
Tuklaty | 12.41 | 12.41 | |||
Úvaly | 12.46 | 12.46 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 12.50 | 12.50 | |||
Praha-Běchovice | 12.57 | 12.57 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 13.00 | 13.00 | |||
Praha-Kyje | 13.02 | 13.02 | |||
Praha-Libeň | 13.06 | 13.07 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.14 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci